O nas

Drewno to nasza pasja. Wybudujemy Twój wymarzony dom. Poznaj wartości PBHouse!

Bazując na 25-letnim doświadczeniu, stawiamy z pasją przytulne domy szkieletowe z naturalnych surowców. Specjalizujemy się w wykonywaniu domów zgodnie z nomenklaturą skandynawską – kładziemy duży nacisk na to, żeby Twój dom był ciepły i zdrowy. Pomagamy inwestorom w realizacji ich marzeń.

Drewno i pasja
do budowania

Otwartość dyfuzyjna i energooszczędność

Dokładność i precyzja

Nowoczesne projekty domów

Zachęcamy do budowy domów drewnianych, które są nam znane od lat.

Propagujemy budownictwo ze sprawdzonych, naturalnych surowców. Zapoznaj się bliżej z naszymi projektami i przekonaj się, że to dobre rozwiązanie.

Jeśli ważne są dla Ciebie podobne wartości, to stworzymy dom, o jakim marzysz. Postawimy dla Ciebie nie tylko nowoczesny budynek, ale też nadamy realny kształt miejscu, które być może na razie rysuje się tylko w Twojej wyobraźni.

Dom inspirowany naturą

Inspirujemy się budownictwem skandynawskim. Widząc domy, która stoją tam setki lat uważamy, że jest to właściwy kierunek budowy domów szkieletowych. Klimat w Polsce jest podobny do skandynawskiego, więc czerpiemy od nich rozwiązania.

Ekologiczne i energooszczędne
konstrukcje szkieletowe

Możesz nam zlecić:

Ocieplona płyta fundamentowa
lub tradycyjny fundament

Dom szkieletowy do stanu deweloperskiego

Uzyskanie pozwolenia
i cała dokumentacja

Dlaczego warto z nami budować?

Projekt domu uwzględniający
Twoje potrzeby

Kontakt z jednym wykonawcą
realizującym każdy etap budowy

Terminowa realizacja wykonywana
według ściśle określonego planu

Domy otwarte dyfuzyjnie
przyjazne dla Twojego zdrowia

Wysokiej jakości materiały
gwarantujące spokój na długie lata

Wysoka szczelność budynku wpływającą
na jego energooszczędność

Oferta PBHouse

W naszej ofercie znajdziesz zarówno wykonanie fundamentu,
płyty fundamentowej, jak i kompleksową realizację budowy domu szkieletowego.

Wszystkie prace wykonujemy z najwyższą starannością, tak jakbyśmy to robili dla siebie. Odpowiadamy na każde pytanie oraz rozwiewamy wątpliwości.

Mamy rozwiązanie na każde
Twoje zapytanie 🙂

Możesz liczyć na nasze wsparcie na każdym etapie realizacji. Jesteśmy specjalistami w budowie energooszczędnych domów całorocznych szkieletowych. Dobrze znamy tę technologię i jesteśmy w stanie w pełni wykorzystać jej możliwości. Czerpiemy z najlepszych, skandynawskich tradycji i wdrażamy je w Polsce.

Jak wygląda współpraca z PBHouse?

Wybierasz projekt z naszych gotowych propozycji lub decydujesz się na stworzenie indywidualnego planu. Takie rozwiązanie daje Ci dużą elastyczność i realny wpływ na to, jak będzie finalnie wyglądał Twój dom szkieletowy.

Podpowiemy Ci, jak załatwić wszelkie niezbędne formalności lub zrobimy to za Ciebie. Zbudowaliśmy już wiele takich domów, więc wiemy z jakimi sytuacjami spotykają się nasi klienci.

Czas w ofercie PBHouse

Zajmiemy się każdym etapem budowy, tak aby całe przedsięwzięcie nie angażowało Twojego cennego czasu. Decydując się na współpracę z nami, możesz być spokojny o to, że dopilnujemy wszystkiego.

Zakończymy inwestycją oddając Ci Twój dom w stanie deweloperskim. Budynek będzie gotowy do prac remontowo-wykończeniowych lub jeśli zdecydujesz się na inny zakres, możesz dowolnie kontynuować pracę.

Technologia konstrukcji drewnianych domów szkieletowych. Szybka jak budowa z klocków, trwała jak mury z cegły.

Skontaktuj się z nami już dziś!

Nadamy Twoim planom
konkretny kształt. Z nami wybudujesz
swój idealny dom szkieletowy

Popularność domów drewnianych o niewielkim metrażu wynika z tego, że mamy coraz większą świadomość możliwości budowy domu. Domy szkieletowe wykonujemy w krótkim czasie, nie zapominając o najważniejszym – najwyższej dbałości o detale i bezpieczeństwo.

Dom szkieletowy to doskonały pomysł na letniskową przystań lub całoroczne schronienie.

    Formularz kontaktowy
    * Pole wymagane

    Dziękujemy za wiadomość.

    Skontaktujemy się najszybciej jak to możliwe. Jeśli przesłałeś do nas prośbę o wycenę, odpowiedź może potrwać do 10 dni roboczych.